arama

2019 yılının en iyi Android uygulamaları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Oyla
    Loading...

Uygulama geliştiricileri, akıllı telefon ve tablet deneyimlerini iyileştirmeye ve geliştirmeye çalışırken her geçen gün yeni birçok Android uygulaması çıkarıyor. Tüm uygulamaları takip etmek zor olabilir ancak yeni bir şeyler denemek istiyorsanız 2019 yılının en iyi Android uygulamalarına göz atabilirsiniz.

Another Widget

Another Widget yeni bir widget uygulamasıdır. Hava durumugelecek randevular ve diğer şeyler de dahil olmak üzere çeşitli widget türleri içerir. Basit, ama etkili bir tasarıma sahiptir. Widgetlar birçok diğer uygulama ile oldukça güçlü bir şekilde yarışıyor. Ancak, basit widgetlar içeren oldukça basit bir uygulamadır.

BBC Good Food

BBC Good Foodteknik olarak yeni bir uygulama değildir. Eski bir uygulamanın yeniden yayınlanmış versiyonudur. Temel öğeler pişirme uygulamasıyla birlikte binlerce tarif içeriyor. Bir kaydetme işlevi, arama ve diğer organizasyon seçenekleri de buna dahil.

Drop Recipes

Drop Recipes başka bir yeni pişirme uygulaması. Uygulama ayrıca, gördüğümüz en iyi adım adım talimat kılavuzlarından biri olan bileşen değiştirme ve fotoğraf ve video içeriği ile çeşitli tarifler içeriyor.

DVD Netflix

DVD Netflix, Netflix’in yeni bir uygulaması. Uygulama, bir veya iki DVD sipariş etmenizi, onları izlemenizi, geri vermenizi ve daha sonra yeni DVD alabilmenizi sağlar. Bu, dijital kiralama konusunda para biriktirmek veya dijital medya tercih etmek istemeyen film hayranları için mükemmel bir hizmettir. Netflix deneme süresi olarak bir ay sunuyor.

Files Go Beta

Files Go BetaGoogle‘ın sunduğu yeni bir uygulamadır. Uygulama, kullanıcıların cihazındaki önemsiz dosyaları temizler. Bu, indirme klasörünün içeriğini, çoğaltılmış fotoğrafları, önemsiz dosyaları ve daha fazlasını içerir. Ayrıca, kullanıcılar için uygulamaların kaldırılmasını önerir. Bu uygulama, daha eski cihazlar veya çok fazla depolama alanına sahip olmayan telefonlar için en iyisidir.

LaunchBoard

Launch Board yeni bir uygulama düzeni değiştirme aracıdır. Bir klavyeyle uygulamalarınız arasında hızlı bir şekilde sıralama yapmanızı sağlar. Listelenen uygulamaları görmeniz gerekirse normal bir uygulama düzeni de bulunmaktadır. Uygulama aynı zamanda bir simge ve bir ana ekran widgetıyla birlikte gelir. Bu, gerekirse tamamen temiz bir ana ekrana sahip olmanızı sağlar.

ModelAN3DPro

ModelAN3DPro temel bir 3B modelleme uygulamasıdır. Çeşitli şeylerin 3D modellerini oluşturur. İlk başta kullanmak biraz zor olabilir. Bununla birlikte, oldukça iyi temel şeyler yapabilirsiniz. Diğer özelliklerden bazıları, Minecraft desteği ve OBJ dosya desteği modellerini kullanarak GIF oluşturma içerir.

Notification History Log and WA Delete

Notification History Log and WA Delete, aynı geliştiricinin uyguladığı iki yeni uygulama. Bildirim Geçmişi Günlüğü, tamamen kaçırdığınız bildirimleri görmenizi sağlar. WA DeleteSilinenWhatsApp iletilerini görmenizi sağlar.

Now Playing History

Now Playing History,Pixel2ve Pixel 2 XLiçin özel bir uygulamadır. Cihazların duyabileceği herhangi bir şarkıyı tanımlar. Yürütme Geçmişi, bu şarkıların geçmişini görmenizi sağlar. Şarkıyı tercih ettiğiniz müzik uygulamasında açabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Unroll.Me

Unroll.Me, popüler servisin aynı adlı Android uygulaması versiyonudur. Size e-posta aboneliklerinizin hepsini, spamveya güvenilir olsalar da gösterir. Çok çeşitli e-posta listelerinden hızlı bir şekilde aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Bu, herkesin mutlaka denemesi gereken nadir uygulamalardan biridir. Gelen kutunuzu temizlemenize, istenmeyen postalardan kurtulmanıza ve aboneliklerinizi başka yerlerde bulamayacağınız şekilde yönetmenize yardımcı olur.

etiketlerETİKETLER