arama

Bitcoine Karşı Değer Kazanan 6 Para Birimi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Oyla
    Loading...

Bitcoine Karşı Değer Kazanan 6 Para Birimi

 Geçtiğimiz hafta kripto paralar açısından oldukça ilginç geçti. Bitcoin’in saltanatı daha ne kadar süreceği merakla bekleniyor. Geçtiğimiz hafta 6 kripto para büyük kazançlar edindi. Bitcoin karşısında değer kazandı. Onhax tarafından verilen istatistiklere göre bitcoine karşı değer kazanan 6 para birimi artan değer sıralaması ile açıklıyoruz.

 6 – Cardano

 Cardano’ya geç saatlere kadar odaklanan bir sürü yatırımcı var. oldukça özel konumda bir kripto para birimi. 2018 senesi boyunca diğer kripto paraların aksine en iyi yılını geçirdiği söylenemez. Ancak geçtiğimiz hafta haraketliydi. Cardano, bitcoin üzerinde ,43 kazandı. Tüm kripto paralar ekside seyrederken Cardano yukarı doğru harekette bulundu. Bitcoine karşı değer kazanan 6 para birimidir.

 5 – ZCash

 Haftalık değerlendirmenin son anlarına kadar yaprak kımıldamıyor dedirtti. Ancak son anlarda yukarı bir hareket gösterdi. Durağan geçen tüm haftaya rağmen son anlardaki hareketi, bitcoin üstünde .79 artış ile sonuçlandı.

 4 – GXChain

 GX zincir projesidir. Farklı platformlarda veri kaynakları arasında köprü kurmak için tasarlanmıştır. Blockchain tabanlı ve merkezi olmayan bir veri alışverişi için tasarlanmış bir kripto para birimi girişimidir. Gxchain, son yedi günde bitcoin üzerinde 17,84 % kazandı. Bitcoine karşı değer kazanan 6 para birimleri arasındadır.

 3 – GameCredits

 Oyun kredisi adı ile bilinen bir kripto para sistemi projesidir. Bu oyun dünya çapında oyuncular sağlar. Kripto para ile birleşik bir formdan yararlanır. Geçtiğimiz hafta, oyun kredileri için bitcoin üzerinde ,9 kazanç elde etti. Perde arkasında bazı fısıltılar dolaşan bir projedir.

 2 – Monacoin

 Japonya’da ağırlıklı olarak popüler olan bir kripto para birimidir. Monacoin, geçtiğimiz hafta bitcoin üzerinde etkileyici kazançlar kaydetti. Monacoin ilk Japon kripto parası olmayı hedefliyor. Son birkaç gün içinde bu projenin popülerliği arttı. Bitcoine karşı bir altcoin olarak güçlü bir artış gösterdi. Hafta, Bitcoin üstünde .41’lik bir kazanç ile sonuçlandı.

 1 – XRP

 Kripto para topluluğundan Ripple, XRP varlığına karşı oldukça düşmanca tavra rağmen artış seyrini sürdürdü. Artıştaki zirvedeki yerini korudu. Bu hafta, dolar değerinde takriben 0 bir artış yaşadı. BTC değerindeki artış Q tutar. Kazançların bir kısmı çıkarılacak olsa da bu dijital varlık Ripple için çok etkileyici bir hafta oldu. Bitcoine karşı değer kazanan 6 para biriminin zirvesinde yer alır.

etiketlerETİKETLER