arama

Saran Group 4 Milyon Km2’de Yayında

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Oyla
    Loading...

Spor medyasına içerek üreten, radyo yayıncılığı ve birçok önemli spor olayının yayın haklarını elinde bulunduran Saran Group gelişimini Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sadettin Saran aşağıdaki şekilde aktarıyor.

“Televizyon kanallarına içerik satmak için kapılarda beklediğimiz günlerden, Türk Cumhuriyetlerinde 4 milyon kilometre kare alanda yayın yapan Alma Sport’a, Türkiye’de EPL’nin, NBA’nın yayıncısı premium içerikli S Sport’a…
Ellerimizle bez afiş astığımız günlerden, holding merkezindeki stüdyolarımızda HD yayın yaptığımız televizyon stüdyolarımıza…”

Saran Medya, ülkemizdeki ulusal, kablolu ve yerel televizyon kanallarında yayınlanan spor içeriğinin %50’sinden fazlasının yayın haklarına sahiptir ve bu alanda pazar lideri konumundadır.

Saran Online bünyesinde bulunan tuttur.com, Türkiye’nin yasal sanal şans oyunları platformunda 2010 yılında yerini almıştır.

2001 yılında yayın hayatına başlayan ve 2012 yılında Saran Holding bünyesine katılan ajansspor.com, başarılı haberciliği ile dikkat çekmiş, ülkemizin en çok takip edilen spor portallarından biri olmuş ve adını ülkemizin “en iyi 100 internet sitesi” arasına yazdırmıştır. Aylık 4 milyonun üzerinde tekil kullanıcı ziyareti ve 80 milyonun üzerinde sayfa görüntülenme sayılarıyla Türkiye’nin öncü spor portalları arasındadır.

Yayın akışının tamamını spor programları ve canlı spor yayınlarına ayırıyor. 07 – 24 saatleri arasında canlı yayınla sporun her dalından haber veren Radyo Spor, internet sitesi www.radyospor.com’da ve tüm işletim sistemleri ile uyumlu mobil aplikasyonunda her an güncellenen içeriğiyle doğru ve tarafsız haber arayanlara geniş bir alternatif sunuyor.

Türkiye’nin ilk trafik radyosu Radyo Trafik, İstanbul, Ankara ve Marmara Bölgesi’nde yaşayanların gündelik hayatına ilişkin önemli bilgileri zamanında ve tarafsız şekilde aralıksız aktarıyor. Bilgileri doğrudan “yaşayan ve üretenden” doğrudan “kullanan ve faydalanana” aktaran Radyo Trafik, demokrasinin özüne uygun ve yüksek nitelikli yayın anlayışını benimsiyor.

Saran Holding’in ulusal radyo kanallarından biri olan Slow Time, yayınında her dilden zamansız şarkılara yer vererek pek çok müzik türünü kucaklamaktadır.

Saran Holding’in hizmet sektöründeki temsilcisi Anadolu Çağrı Merkezi, Türkiye’nin en iyi tasarlanmış ve en konforlu çağrı merkezlerinden birisi olarak 2009 yılında Saran Holding bünyesinde faaliyetlerine başlamıştır. Sektörün genç ama hızla büyüyen oyuncusu olan Anadolu Çağrı Merkezi, Eskişehir ve Tekirdağ’daki operasyon merkezlerinde 650 müşteri temsilcisi potansiyeline sahiptir.

ABD’nin en büyük helikopter üreticisi ve dünyanın en büyük helikopter firması olan Bell Helicopter Textron’un helikopter satışı konusunda Türkiye distribütörlüğünü yürüten Saran Havacılık, Bell marka helikopterlerin, Ticari/Devlet Genel satışını gerçekleştirmektedir.

Kurulduğu 1989 yılından bugüne Türk Savunma Sanayi’nin lider firmalarından biri olan Saran Savunma San.Tic.Ltd. Türk Silahlı Kuvvetleri ve savunma sanayi sektörünün ihtiyaç duyduğu alanlarda, harp teçhizatını en son teknolojiyle tedarik etmektedir.

Hırvatistan’daki Grand Hotel Lav & Grand Marina Lav , ülkenin 2. büyük şehri olan ve UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesi’ne alınan Split kentindedir. Adriyatik Denizi kıyısındaki 5 yıldızlı otel; 381 odası, 800 metrelik özel plajı, açık ve kapalı yüzme havuzları, farklı konseptteki 12 restoran, bar ve kafesi, SPA merkezi, konferans, toplantı ve balo salonları, tenis kortları, futbol, voleybol ve basketbol sahaları ile toplamda 60 bin m2’lik bir alan üzerinde konumlanmıştır.

KaydetKaydet

KaydetKaydet

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER